KOUČOVACÍ SETKÁNÍ

 

Koučovací setkání probíhá formou osobního setkání. Potkávat se je možné i prostřednictvím telefonu nebo skypu. JÁ vytvořím bezpečné a tvůrčí prostředí, odborný přístup. Dodržuji etické principy ICF (Mezinárodní federace koučů. Vše ostatní je na VÁS!

 

Záleží na komplexnosti tématu, se kterým přicházíte a ochotě na něm pracovat. Obvykle klienti absolvují 6 – 10 setkání. Délka setkání je většinou 60 – 90 minut. Dle dohody může být i delší. Místo setkání je na Vás. Rozhodněte se dle svého naturelu. Pokud se Vám lépe přemýšlí na čerstvém vzduchu, můžeme se potkat na společné procházce v parku. Pokud jste vyznavačem dobrého šálku kávy, zavítáme do klidné kavárny. Jste-li zaneprázdněný manažer/ manažerka, mohu přijít k Vám na pracoviště.

Kancelář mám na Praze 2 a Praze 5.

Pro mimopražské klienty je domluva individuální (telefon, skype).

 

 

 

 

 

 

 

 

 CO JE TO KOUČINK?

Mým velkým učitelem je Timothy Gallwey, kterého jsem měla možnost osobně potkat a seznámit se s přístupem Inner Game. John Whitmore, zakladatel moderního koučinku, říká: „Koučování pomáhá přemýšlet nahlas.“ Každý člověk je v něčem dobrý, a pokud bude motivován, může svých vysněných cílů dosáhnout. 

 

Kouč Vám pomůže cíleně odstraňovat bariéry za účelem plnějšího využití Vašeho vlastního potenciálu, což povede k lepšímu, efektivnějšímu a trvalejšímu dosažení požadovaného cíle. Kouč vždy žádá od klienta více, než by byl klient schopen či ochoten dosáhnout sám vlastním přičiněním. Kouč Vás motivuje k vystoupení z Vaší komfortní zóny. Jedině tak dokážete objevit nečekané možnosti a dále se rozvíjet.

 

Mohu pracovat na profesních či osobních cílech? Ano. Je možné obojí, protože kouč Vás respektuje jako jedinečnou a komplexní osobnost, proto bere v úvahu všechny aspekty Vašeho života.  Často budete překvapeni originalitou svého řešení. Získáte nový náhled. Začnete objevovat svět kolem Vás novým nezaujatým pohledem a život sám se stane Vaší nejcennější univerzitou.

 

 

PhDr. Petra Ulrichová, MBA

© Balance Coaching 2014

 

BALANCE Coaching

 

profesionální kouč

 

SPOLUPRÁCE

 

ŘÁDNÝ ČLEN